Anna Uherek 
Business Coach, Consultant

Anna ma praktyczne doświadczenie biznesowe i zarządcze. Swoją pracę w sektorze farmaceutycznym rozpoczęła 16 lat temu, a przez ostatnie 14 lat zarządzała ludźmi na stanowiskach od kierownika regionalnego do kierownika jednostki biznesowej.  Pracowała zarówno w korporacjach z kapitałem zagranicznym jak i polskim oraz wprowadzała firmę na polski rynek.

W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na efektywne rozwiązania problemów biznesowych, profesjonalizm oraz rozwój pracownika i pracę nad jego potencjałem zawodowym. Brała udział w tworzeniu i wprowadzaniu strategii biznesowych, standardów pracy w zespołach sprzedażowych, standardów pracy kierowników regionalnych, ocenie kompetencji pracowników. Prowadziła warsztaty pogłębiające wyniki badania zaangażowania pracowników oraz procesy rozwojowe oparte na coachingu operacyjnym.

Swoją praktyczną wiedzę wykorzystuje prowadząc warsztaty oparte na znajomości rynku farmaceutycznego (biznes oparty na twardych miernikach), doświadczeniu pracy w rozwijającej się firmie i zorganizowanej korporacji, współpracy biznes – HR, doświadczeniu związanym z zarządzaniem zespołami i tworzeniu standardów pracy zespołów sprzedażowych.

Anna ukończyła Wydział Biologii Molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe Master in Business and Administration na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studia podyplomowe Profesjonalny Coaching w Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie oraz jest certyfikowanym coachem w International Coaching Community. Aktualnie w trakcie procesu certyfikacji Business Coachingu.