Katarzyna Grzybowska-Tomaszek
Managing Director

Katarzyna jest menedżerem, coachem i konsultantem. Towarzyszyła zarządom międzynarodowych organizacji w budowaniu i rozwoju ich kapitału ludzkiego. Zrealizowała wiele projektów Executive Search, szereg bilansów kompetencji oraz procesów coachingowych dla kadry zarządzającej.

Szczególnie interesuje ją rozwijanie efektywności indywidualnej i zespołowej. Wspiera ludzi w zarządzaniu sobą i wyzwalaniu energii do działania.

Przez 8 lat uczestniczyła w budowaniu międzynarodowej firmy konsultingowej, pełniąc w niej na ostatnim etapie funkcję Partnera Zarządzającego.  Posiada doświadczenie w rozwoju biznesu i sprzedaży b2b.

Ukończyła Zarządzanie Gospodarką Europejską na SGH w Warszawie i HEC w Paryżu, Podyplomowe Studium Zasobami Ludzkimi i Zbiorowych Stosunków Pracy i Prawa Pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkolenie coachingowe ICC i ORSC™ (Organization and Relationship Systems Coaching).

Pracuje po polsku, francusku i angielsku.

Od 2 lat współpracuje jako coach z Weroniką Nowakowską-Ziemniak - reprezentantką Polski w biathlonie, dwukrotną medalistką Mistrzostw Świata w Kontiolahti 2015.