IV Kongres HR Summit, Sukces 2:0: Siła różnorodności i relacji!

4 edycja kongresu HR Summit organizowana przez Puls Biznesu odbyła się w dniach 27-28 września 2017 w Sound Garden Hotel w Warszawie

 

Zespół Human to Business przygotował praktyczną sesję „Najpierw Pracownik, potem Klient – czy takie podejście może rozwinąć firmę?” zaprezentowaną drugiego dnia kongresu.

 

Podczas wystąpienia wymieniliśmy się doświadczeniami z konkretnego projektu „Razem zmieniamy Havas” (dla Havas Media Group), który trwa od półtora roku i opiera się na idei kultury bottom-up,  zaangażowania i współodpowiedzialności. Wraz z gościem specjalnym, Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group, opowiedzieliśmy o wyzwaniach dotyczących tego podejścia, etapach procesu, pierwszych wypracowanych rezultatach i zmianach.

 

Podzieliliśmy się również rozwiązaniami angażującymi ludzi w ten proces zmiany  - m. in. innowacyjną digitalową metodą komunikacji oddolnej Synthetron.

 

Podczas naszej sesji przybliżyliśmy filozofię, którą realizował Vineet Nayar autor bestsellera „Employees First, Customers Second”, CEO HCL Technologies. Filozofię opisaną przez magazyn Fortune jako „najnowocześniejsze zarządzanie na świecie”. Skuteczny proces „odwrócenia struktury organizacyjnej” przeprowadzony przez Vineet Nayar zainspirował nas w pracy z firmami, które wybrały tę drogę rozwoju.

 

IV Kongres HR SummitIV Kongres HR Summit

Zapisz