Radek Miklaszewski              Business Partner

Radek zdobywał swoje doświadczenie pracując dla wielu polskich i międzynarodowych marek. Podczas studiów rozpoczął karierę w biurze reklamy TV POLSAT, gdzie zajmował się  sponsoringiem telewizyjnym i product placement. Przez lata pracował w czołowym domu mediowym OMD, gdzie odpowiedzialny był za rozwój i współpracę zagraniczną. Współtworzył i organizował szkolenia strategicznego planowania mediów. Kolejne doświadczenia zdobywał w grupie TBWA, jako członek zarządu odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Klientów dla grupy komunikacyjnej oraz zarządzał polskim oddziałem międzynarodowej agencji. W ostatnim czasie był partnerem i współwłaścicielem grupy WALK.

W przeszłości Radek aktywnie współorganizował i wspierał konkursy stowarzyszenia EFFIE i MEDIA TRENDY (obecnie INNOVATION AD) oraz był członkiem jury EFFIE w Polsce i EFFIE EUROPE.

Dawny członek zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Jesienią 2015 dołączył do HUMAN TO BUSINESS jako Business Partner odpowiedzialny za rozwój kategorii "360 – komunikacja marketingowa", która jest naturalnym połączeniem wiedzy i dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

Ukończył SSGW, SGH i Warszawskie Centrum Dziennikarstwa. Interesuje się enologią, trendami społecznymi, wciąż lubi dobre reklamy.